Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

STIFORP - Vaše příležitost!

Registrace

Vítejte na stránce Vaše přílezitost v sekci Registrace

 

Předregistrace a registrace do StiforP

V současné době se můžete předregistrovat zdarma a celý systém si vyzkoušet. Předregistrací si zajistíte své místo v matrixu a na své předregistraci uvidíte, kolik lidí přibývá v týmu a kolik si již aktivovalo svoji pozici. Pokud se rozhodnete aktivovat svoji pozici, ihned Vám bude připsána provize z prvních 3 lidí, kteří si kdekoliv na světě aktivovali svoji pozici časově po Vás.Ovšem nárok na provize, možnost registrovat pod sebe vlastní zájemce a přístup do online kanceláře kde naleznete veškeré nástroje, svoje registrační linky, Vaše osobní stránky, získáte až s plnou aktivací, tedy po úhradě registrace.

Na otevřené stránce,která je zatím v anglickém jazyce, vyplňte kontaktní údaje jméno, příjmení, váš email, znovu váš stejný email a telefon,  a  odešlete kliknutím na Continue , tím si zajistíte na zkušební dobu 3 dnů vstup do přehledu registrací lidí po Vás. 

Po odeslání můžete rovnou provést placenou registraci a ihned tak získat, svůj registrační link, možnost registrovat pod sebe přímé zájemce, nárok na provize a přístup k produktům společnosti ( pracovním nástrojům pro své podnikání ).

Nebo můžete zatím využít předregistrace zdarma a po dobu tří dnů sledovat, jak se pod Vámi registrují další zájemci, ze kterých budete také Vy profitovat v případě, že provedete následnou placenou registraci.

Předregistraci zdarma lze provést zde:         

Osobně doporučuji rovnou s předregistrací, provést i placenou registraci, jen tak si zajistíte okamžité provize. Již za dvě Vámi provedené registrace se Vám vrací vaše investice, mě se vrátila hned první den.

( Při placení registrace, je potřeba ponechat text na stránkách, v originálním, Anglickém jazyce. Při překladu pomocí google Chrome, Vás nepustí platební brána z bezpečnostních důvodů )

Pokud budete potřebovat poradit neváhejte mne kontaktovat!


Jak začív ve StiforP?

To je prosté. Zaregistrovat se přes link člověka, který Vám dal tento materila. Do 10 dní od nezávazné registrace zdarma si aktivovat vstupním poplatek účast v tomto systému a zakoupit si jednu z variant členství. Jaký je zde rozdíl a co ony typy členství obnáší?

MONTHLY (měsíční členství)

40 USD vstupní poplatek + 9.95 USD poplatek za první měsíc (cca 50 USD čož je 850-900,-Kč) Začínáte od 0,- na pozici distributor UNRANKED. Za každou registraci máte 25 USD + všechny uvedené příjmy, ovšem bez týmových bonusů. Na ty musíte zapracovat. Máte základní rozsah služeb!!

YEARLY (ROČNÍ ČLENSTVÍ)

50 USD vstupní poplatek + 99.95 USD poplatek za první rok (cca 150 USD čož je asi 2500,-Kč) Začínáte od pozice 3 STAR (nemáte ji kvalifikačně, ale už máte nárok na provize jako 3 STAR) Za každou registraci máte 25 USD + všechny uvedené příjmy + registrační FAST START BONUSY do 3. levelu. Máte kompletní rozsah služeb!!

 

Můžete začít měsíční a vydělat si tak na roční členství, nebo naopak si ihned koupit roční členství a začít jako 3 STAR čili trojítá hvězda a k pozici rentiéra už to nemáte daleko. Ovšem zaregistrovat příslušný počet distributorů musíte tak či tak, takže máte spíše nárok na provize okamžitě než na okamžitý postup. Na postup do 4 STAR a výše je stejně třeba zapracovat a vytvořit vlastní dynamický tým. To ovšem neznamená, že i bez vlastních lidí na počátku byste už nezačali pobírat docela značné provize. :-)

TOPlist