Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

STIFORP - Vaše příležitost!

Jak vydělávat ze StiforP?

Vítejte na stránce Vaše přílezitost v sekci Jak vydělávat ze StiforP?

 

 

Jak se prostředníctvým StiforP vydělává?

Jak je to možné, že mohu díky tomuto projektu vydělat?

Je to prosté. Člověk, který Vám zaslal tento materiál Vám určitě zaslat i svůj referenční link. Přes tento referenční link vložíte své údaje jako jméno, email a základní konktaktní údaje a společnost Vám otevře systém pro tzv. REVIEW čili náhled. Během 10 dní si můžete svůj účet ve verzi zdarma, tzv. PRE-ENROLL prohlédnout a zvážit zda-li se jedná o přiležitost pro Vás.

Pokud se rozhodnete, že chcete využívat produktů a služeb StiforP a zároveň na této přiležitosti vydělávat, pak si aktivujete jednu s verzí partnerského členství, měsíční či roční, o čem jste si přečetli na předchozí straně a zaplatíte vstupní poplatek + první měsíční, nebo první roční poplatek za používání služeb. Platby jsou prováděny platební bankovní kartou je jedno zda-li měsíční nebo roční. Upozorňujeme, že kartu musíte mít nastavenou pro placení na internetu. Což většina karet od Visa až po Maestro má automaticky nastaveno bankou, ale jsou ještě takové, kde limit a možnost platit na internetu není. V takovém případě musíte zavolat nebo se stavit do Vaší banky a nastavit si platby na internetu, což většinou nestojí nic, nebo jen symbolicky poplatek.

HWU Training Corp LLC čili StiforP vydělává metodou multi level marketingu, což je prodej přímého nebo zprostředkovaného prodeje, na jehož základě dostáváte provize pokud produkty nebo systém jako celek doporučíte někomu dalšímu a ten začne produkty využívat. O tomto principu si povíme něco více na konci tohoto dokumentu. Důležité je vědět, že Váš poplatek za používání služeb se dělí a kalkuluje mezi další partnery, čímž i Vy na základě zpětného řetězce (který se Vám později vytvoří) budete vydělávat na základě svého nebo cizího doporučení peníze.


Přdstavujeme kompezační plán StiforP

Těžiště celé přiležitosti StiforP spočívá v úžasných nástrojích, které již dnes můžete používat a některé jsou připravovány proto, aby vám pomohli doslova explodovat s jakoukoli Vaší nabídkou. Budete chtít a přímo toužit po tom, aby Vaši obchodní partneři používali stejné produkty, a proto jim nabídnete tento business, protože dostanou za velice nízkou cenu produkty, které jinde dostanou za desítky nebo i stovky dolarů měsíčně. Z toho důvodu sestavil StiforP dynamický kompenzační plán, který Vám pomůže získat více než jen kontakty a peníze!

Ve skutečnosti můžete vydělat až 2.047.5 USD, aniž byste zaregistrovali jediného člověka. Co to znamená? Neznamená to to, že nebude dělat vůbec nic! Bez práce nejsou koláče nikde! Ovšem znamená to to, že systém je nastaven tak výhodně, že ve Vaší prodejní síti se objeví vždy několik partnerů, kteří budou mít motivaci, aby registrovali další klienty, protože za to jsou dostatečně finančně ocenění. A pokud skutečně nechcete osobně registrovat další lidi, nebo se Vám povede jen málo osobních prodejů, pak se Vám síť vytvoří díky práci lidí ve struktuře nad Vámi a později i práci klientů-partnerů ve struktuře pod Vámi, kteří rozšiřují tuto příležitost dál. Tímto způsobem pod Vás padají i lidé z celosvětového fondu, čím se Vám pomalu, ale jistě tvoří síť.

Kdo je trpělivý a využívá produkty ke svým potřebám, platí si tyto produkty v rámci měsíčního nebo ročního členství a tím má AKTIVNÍ STATUS může skutečně získat příjem i bez osobních registrací.


Schéma výdělečného systému

 

Jelikož se jedná o binární systém, kdy pod sebou můžete mít jen 2 lidi a každý další padá pod tyto 2 první lidi, pak se Vaše síť řetězí v počtu 2+4+8+16+32+64+128+256+516+1024+2048+4096+8192+16384 členů. Čili matrix 2x2x2... až do 14 levelů.

Postupně se Vám takto plní Váš matrix a Vaše struktura sílí a nově zaregistrovaní klienti = Nezávislí distributoři se tak řadí na konec řetězce vytváří se Vaše vlastní skupina partnerů. Tato skupina klientu platí měsíční nebo roční poplatek za používání služeb a z těchto poplatků dostáváte 2.5% vždy, když klient zaplatí! Na základě měsíční uzávěrky se sečtou všechny komise(platby), všechny zisky, které jste vytvořili firmě na základě toho, že jste přivedli do prodejního systému nové klienty. Firma Vám vypočítá 2.5% zisku z této celé sítě. Jinými slovy, když Vy zaplatíte 9.95 USD, což je měsíčně ani ne 170,- až 200,- Kč, pak se tento poplatek rozdělí na 10%, 35% a 55%. První část 10% je majetek firmy, o který se firma s nikým neděli a je to zisk zakladatelů a provozní kapitál společnosti, další část 35% z poplatku se rozděli mezi 14 partnerů nad Vámi čili 2.5%x14 distributorů a zbývající část 55% je onen zisk firmy, který firma dělí na případně týmové bonusy, speciální odměny a powerline bonusy. Které se ovšem kalkulují jen do 5-6 levelů nad Vámi dle druhů bonusu, aby se matematicky síť nepřesitila a bylo to únosné a proveditelné.

Váš příjem se tedy kalkuluje do několika druhů příjmových složek, ze kterých se pak rozdělí provize jednotlivých distributorům, kteří na svůj výkon zasloužili znásobením klientů, které přivedli do systému (nebo pod ně spadli). Matematicky lze tento princip přepočítat a zjistit, že všechy firemní zisky se sdílí s jejími distributory. Také i s těmi pasivními, což je ta geniální elegantní myšlenka na tomto businessu. :-)

 

 

TOPlist