Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

STIFORP - Vaše příležitost!

Pasivní příjem

Vítejte na stránce Vaše přílezitost v sekci Pasivní příjem

 

Co je to pasivní příjem?

Pasivní příjem je finanční příjem, který Vám bude chodit na Váš účet, ikdyž se věnujete nečemu jinému, který je tvořen a chodí Vám ikdyž spíte. Je to příjem, který Vám chodí na účet i tehdy, pokud jste na dovolené nebo pokud jste mimo svůj domov. Dnes, aby člověk získal větší obnos peněz má řadu možností, ale většina z nich je nereálná. Abyste kupříkladu vydělali milion korun musíte buďto se stát bohatými dědici, vyhrát v nějaké loterii, dostat příležitost účastnit se na nějaké obrovské reklamní kampani, investovat na burze, anebo objevit zajímavou finanční příležitost. Ano to poslední je nejvíce pravděpodobné!

To, že vyhrajete je tak velká pravděpodobnost jako, že upadnete na shodech a dostanete z toho žloutenku. To, že můžete po někom dědit a to tak značně je otázka buďto velké rodiny a dobrých vztahů nebo taktéž otázka velkého štěstí. Obchodovat na burze nebo se účastnit nějaké velké reklamní kampaně je spíše pro člověka, který má schopnosti a dokáže buďto dobře investovat, nebo se tomu chce dlouho učit, nebo má nějaké pracovní kontakty a tím pádem i lepší možnosti. Často se to snoubí i s našim charakterem a mírou odvahy a chuťi zkoušet nové příležitosti. Což také není pro každého.

Ovšem pak zde jsou příležitost jako je právě StiforP a další firmy síťového marketingu. Síťový marketing je práva varianta zprostředkovaného prodeje. V dnešní době jsou systémy přímého a zprostředkovaného prodeje zjednudošené již na tolik, že stačí člověku nabídnout finanční příležitost a on už se sám stane klientem, pokud ho tato příležitost přesvědčí nebo ne. Má to však řadu pozitiv. Často nabízíte tento obchod svému okolí osobám, které nejsou cizí a které mají své známé. Tomu se říká kladné reference. Řídíte si svůj vlastní obchod, domácí podnikání, které funguje na osvědčeném systému, v průmyslu starém více jak 60 let, který vytváří více, jak 200 bilionů amerických dolarů ročně. Nic sami neprodáváte nemusíte vlastnit žádné sklady, zboží, NEMUSÍTE mít dokonce vlastní peníze a investice do takového obchodu je velice NÍZKÁ. Dalo by se říci až směšná, oproti tomu, co takové příležitosti nabízí.


Závěrem - aneb příležitost, která si Vás najde!

Drazí přátelé,

žijeme v době, kde člověk, mající více, jak jeden příjem je považován za něco zvláštního. Lidé šetří a když už našetří nějakou korunu neinvestují, ale jen spotřebovávají. A přeci jsou to ti šťastnější, protože ostatní lidé nešetří vůbec. Větší polovina našeho národa, jak vyšlo z průzkumů (r.2010), které proběhly v mediích, není schopna tvořit úspory vůbec. Realita je krutá. Chyba je na všech stranách. Na jedné straně ze stran manažerů a finančních trhů, kteří staví podmínky vysoce sofitstikované, někdy nekompromisně a zbývající část společnosti žije nějakým způsobem na základě jejich rozhodnutí. Pak je to ze stran globální světové ekonomiky a rozhodnutí našich vlád, které ať chtějí nebo ne se nějakým způsobem podbízejí finančním trhům a bohužel svět je v dnešní době nastaven tak, že trendy v posledních desetiletích tvoří svět oligarchický čili na jedné straně jsou lidé nesmírně bohatí a na druhé straně jsou masy chudých, a chudších.

Nechtěli byste s tím něco udělat? Začít u sebe? Hodně se hovoří o tom, že v Evropě, ale pomalu i v celém světě se ztrácí tzv. Střední vrstva. Lidé žijí buďto od výplaty k výplatě nebo z dluhu do dluhů a Ti skutečně bohatí se takovými věcmi dávno netrápí. Ale je zde možnost ještě něčeho jiného! Nemusíme být nechuťně bohatí (ikdyž můžete), ale nemusíme být, ani chudí. Je to o tom najít si nějakou dobrou finanční příležitost a začít na sobě pracovat. To, co si můžete přečíst v tomto materiálu je právě jedna z takových příležitostí, která Vám může vytvořit finanční a časovou nezávilost. Je to stav, kdy nemusíte počítat každý den peníze a nemusíte spoléhat na to, do kdy výjdete s posledními finančními prostředky a počítat následující datumy. Člověk, který má 2 a více finanční příjmů měsíčně se může lépe rozhodovat. Může mít častěji dovolenou, může si pořídit věci, na které dlouze někdy i doslova krvavě dlouho musel šetřit. Ovšem člověk finančně nezávislý tyto problémy nemá. Chtěli byste alespoň vyzkoušet něco takového? Každý má v životě moment, kdy chce sám něco změnit. Vy se můžete o to pokusit. Podobných nabídek, jako je ta naše je skutečně mnoho, ale ne každá Vám tvoří práci skutečně 100% z domova, ne každá Vám zajistí týdenní a měsíční PASIVNÍ příjmy.


Pokud jste se do stali až sem je jasné, že Vás tato příležitost minimálně oslovila.

Děte do sekce ,,Registrace,, a přes referenční link, se přihlašte o nezávazné informace a na 10 dní máte možnost si systém prohlédnout zdarma.

Později se můžete rohodnout a vybrat si zda-li s námi chcete budovat svou vlastní budoucnost. Neváhejte každým dnem utíkají další pozice v tomto systému.

Neváhejte a podívejte se.

Mnoho štěstí a úspěchu na Vaší cestě za finanční nezávislostí!

TOPlist