Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

STIFORP - Vaše příležitost!

Produkty StiforP

Vítejte na stránce Vaše přílezitost v sekci Produkty StiforP

 

Produkty StiforP

Po 20.září 2011, kdy je systém oficiálně spuštěn můžete očekávat v rámci své StiforP kanceláře tyto zajímavé a často přínosné produkty

Záchytové stránky

záchytová stránka, je vstupní stránka, díky které získáte kontakty na spoustu lidí, kteří se zajímají právě o to, co nabízíte. Můžete si vybrat z mnoha typů záchytových stránek, přičemž každá stránka má svoji vlastní webovou URL adresu. Na každé záchytové stránce je jednoduchý formulář se základními kontaktními údaji (jméno a email), po jejichž vyplnění se zájemce dostane na stránku, či prezentaci, kterou si sami nastavíte. Může to být nejen stránka společnosti Stiforp, ale stránka jakékoliv společnosti, se kterou spolupracujete, či vaše vlastní firma. Po vyplnění tohoto kontaktního formuláře dostáváte automaticky emailem zprávu, že vaše stránky byly navštíveny. Tyto záchytové stránky, jsou ve více světových jazycích.

Tiskový mluvčí – video

Skutečná osoba se objeví na Vaších stránkách a osloví Vašeho potenciálního zákazníka. Tento mluvčí jistě každého zaujme. Prozatím slouží jen pro potřeby StiforP to se ale bude později rozvíjet.

Interaktivní flash prezentace

Přidejte si flash prezentaci na Váš web a zaujměte zákazníky. Video jistě zaujme klienty více než psané slovo, zůstane i déle v paměti.

Kontrolor návštěvnosti

Umožní Vám vidět kdo a odkud se dívá na Vaše internetové stránky. Případně i jeho email, pokud k tomu dá svolení a zaregistruje se.

Autoresponder

Využítí pákového systému. Nechte systém pracovat za Vás. Zasílejte třeba další nabídky do celé své klientské struktury, aniž by to byl spam. Získejte možnost oslovit třeba i několik tisíc lidí najednou z celého světa.

Organizátor kontaktů

Organizujte své kontakty, rychle a uspořádaně. Mějte vždy svůj systém. Aniž byste museli mít další aplikace po ruce.

StiforP ROTÁTOR

Vynikající nástroj, který umožní řídit několik webů přes jediný odkaz.

Bannery, reklama

Úspěch v tradičních kamenných obchodech je tvořen naustálým přísunem nakupujících zákazníků. Klíčem k úspěchu internetového obchodů je stálý přísun návětěvníků Vašeho webu. Potřebujete pro to dobrou reklamu? StiforP nabízí několik způsobů: Zprávy, bannery, emaily, virtuální vizitky.

Konferenční hovor, telemost

Jeden z nejlepších nástrojů. Můžete volat a pozvat do konferenční místosti až 100 lidí kdekoli po internetu.

TOPlist